• wt.. lip 16th, 2024

Czy powinieneś zaprojektować stronę internetową dla swojej firmy?

ByRedaktor

kwi 4, 2020

Przykładem strony internetowej o prostym, efektownym designie jest Google.

Inne witryny zawierają skomplikowane strony i sprawiają, że wydają się ekscytujące. Niezależnie od tego, czego chcesz dla swojej witryny, musisz zrozumieć pewne podstawy. Przejdź do następnego artykułu, aby przeczytać solidne wskazówki, które pomogą Ci zrozumieć projektowanie stron internetowych.Chociaż często można zobaczyć www. na początku adresu URL witryny powinieneś spróbować upewnić się, że możesz uzyskać dostęp do swojej witryny, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się ją dołączyć, czy nie. Ułatwi to każdemu dostęp, niezależnie od tego, jak to wpiszą.Upewnij się, że przycinasz treści, które nie są już istotne. Jeśli czytelnik wyląduje na Twojej stronie i zobaczy wygasłą ofertę, na pewno złamie umowę. Użytkownicy chcą spędzać czas na stronach, które są pod opieką, a pozostawienie starych informacji świadczy o braku uwagi na stronie. Upewnij się, że regularnie planujesz dodawanie nowych treści i usuwanie starych.Włącz mapę witryny do swojej witryny. Mapy witryn służą kilku celom. Po pierwsze, ułatwiają odwiedzającym nawigację w witrynie. Po drugie, główne wyszukiwarki mogą go wykorzystać do indeksowania całej witryny. Oznacza to, że poprawia się Twoja optymalizacja pod kątem wyszukiwarek, a Twoja witryna zyskuje większą ekspozycję, co daje większy potencjał zarobkowy.Wybierz swojego usługodawcę hostingowego ostrożnie. Niektóre hosty wymagają linku do nich, podczas gdy inne mogą zmusić Cię do zainstalowania ich wyskakujących okienek. Czy powinieneś zaprojektować stronę internetową dla swojej firmy?

Powinieneś także przetestować ich wydajność za pomocą jednego z wielu narzędzi dostępnych za darmo online, ponieważ nie chcesz hostować z kimś, kto stale jest powolny lub ulega awarii.Użyj programu Photoshop, aby stworzyć profesjonalnie wyglądającą grafikę do wykorzystania w swojej witrynie.

Korzystanie z tego typu programu może pomóc początkującym projektantom stron internetowych w bardzo szybkim tworzeniu witryn, które wyglądają profesjonalnie. Jeśli nie korzystasz z Photoshopa, może się okazać, że zdobycie wiedzy potrzebnej do stworzenia ładnej strony internetowej zajmie Ci dużo czasu.Jeśli masz kilka stron w swojej witrynie, użyj paska nawigacyjnego u góry, aby ułatwić odwiedzającym znalezienie potrzebnych informacji. Dołącz informacje kontaktowe, aby mogli z Tobą porozmawiać, jeśli będą chcieli. Nagłówki powinny być jasne i widoczne, a akapity zwięzłe i łatwe do odczytania.Jeśli zamierzasz używać reklam w swojej witrynie jako sposobu na zwiększenie zarobków, pamiętaj o zachowaniu odpowiedniego współczynnika. Utrzymywanie reklam na nie więcej niż 25% treści zapewnia, że ​​witryna nie jest zaśmiecona zbyt dużą ich liczbą. Podobnie jak ludzie nie oglądaliby telewizji, gdyby była to tylko reklama, odwiedzający witrynę są mniej skłonni do pozostania w witrynie, jeśli masz zbyt wiele reklam.Niezależnie od tego, w jaki sposób projekt witryny jest estetyczny, upewnij się, że wszystkie pliki są małe. Rozmiar plików tworzących witrynę jest bezpośrednią przyczyną czasu ładowania witryny. Zawsze lepiej, aby Twoja strona ładowała się tak szybko, jak to możliwe. Należy pamiętać, że nie wszyscy odwiedzający będą mieli szybkie łącze internetowe. Chcesz przeprowadzić test, aby upewnić się, że witryna działa dobrze, nawet z połączeniami modemowymi.Skoncentruj się na ładowaniu warunkowym podczas tworzenia stron internetowych, a także na CSS, który jest przeznaczony specjalnie dla stron otwieranych w różnych przeglądarkach. Te dwie rzeczy ułatwiają konserwację i testowanie. Ponieważ każda strona internetowa w pewnym momencie będzie wymagała konserwacji, pomoże to w jak najmniejszym wysiłku.Bez względu na to, czy wolisz opływowy wygląd, czy coś bardziej przyciągającego wzrok, wskazówki zawarte w tym artykule pomogą Ci iść we właściwy sposób. Zacznij korzystać z tej rady i zabierz się do pracy! Po utworzeniu witryny będziesz mógł zacząć zwiększać ruch.

Zobacz też