• wt.. lip 16th, 2024

Jak odpowiednio dobrać odzież w rozmiarze plus size?

ByRedaktor

sty 24, 2021

Zakupy przez internet to coś bez czego wiele osób dziś nie mogłoby funkcjonować, w szczególności w dobie pandemii, gdzie co jakiś czas w wyniku lockdown’u zamykane są galerie handlowe tak chętnie odwiedzane przez wiele osób.

Naturalnym jest, że zanim coś kupimy, chcielibyśmy to sprawdzić na miejscu, dotknąć, zobaczyć z jakiego materiału jest wykonane, a przede wszystkim czy wykonanie jest solidne. Jednak podstawową sprawą przy zakupie odzieży czy tez obuwia jest to, by w sklepie móc je przymierzyć, przekonać się jak wyglądamy w danym elemencie odzieży, a przede wszystkim, który rozmiar dla nas pasuje. Obecne czasy wymusiły na nas wszystkich nauczenie się pewnej rzeczy, a mianowicie dobrania rozmiaru odzieży tylko po podanych wymiarach na stronie internetowej.
Warto pamiętać, że każdy producent, bez znaczenia, czy tyczy się to odzieży size plus czy nie, stosuje swoją rozmiarówkę, więc u jednego producenta rozmiar M będzie na nas pasował, natomiast u drugiego już niekoniecznie. Ważne jest dlatego by sprawdzać rozmiar ubrań na podstawie ich rozmiarów podanych w centymetrach. Najczęściej jest to kilka długości podanych jak np. Jak odpowiednio dobrać odzież w rozmiarze plus size?

obwód w pasie, obwód w klatce piersiowej, długość rękawów mierzona od pach czy długość rękawów mierzona od barków.

Podobnie jest ze spodniami, w tym przypadku obwód w pasie, całkowita długość spodni od pasa oraz długość nogawki od krocza w zupełności wystarczy dla większości z nas. W jaki jednak sposób sprawdzić, czy podane rozmiary odzieży na stronie internetowej będą na nas pasować? Nie ma chyba prostszego rozwiązania, jak wyciągnięcie z szafy jednego z elementów odzieży, które chcemy kupić, takiego, który idealnie na nas pasuje, a następnie zmierzyć jego wymiary. Dzięki takiemu porównaniu, będziemy w stanie dokładnie określić jakie długości powinna mieć dana odzież. Tyczy się to również ubrań dla puszystych, dlatego też, jeśli poszukujesz większych rozmiarówek odwiedź https://fenii.pl/. Znajdziesz tam szeroki zakres oferowanych produktów, od bardziej oficjalnych części garderoby, po te mniej, jak chociażby dresy.

Zobacz też