• pt.. sie 12th, 2022

e-Lifestyle.pl

Poruszamy tematy związane z medycyną i zdrowiem

Jak bez operacji plastycznej można odmłodzić skórę twarzy

ByRedaktor

mar 22, 2021

Nasza skóra w naturalny sposób traci swoją objętość i elastyczność wraz z wiekiem, przez co wyglądamy na starszych, niż się czujemy.

Jednak dzięki kuracji wypełniającej zmarszczki z zastosowaniem kwasu hialuronowego możemy odzyskać młodzieńczą jędrność naszej skóry. Popularność zastrzyków wypełniających zmarszczki na twarzy stale rośnie, sprawiając, że zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą wyglądać młodziej i piękniej niż kiedykolwiek.

Jak bez operacji plastycznej można odmłodzić skórę twarzy

Czy wypełniacze zmarszczek z kwasu hialuronowego są skuteczne?

Wypełniacze skórne, takie jak zastrzyki na zmarszczki z kwasu hialuronowego, służą do wypełniania głębokich bruzd i zmarszczek na twarzy, w tym zmarszczek na czole, kurzych łapek w okolicy oczu i zmarszczek w okolicach ust. Mogą zapewnić bardziej równomierny odcień skóry, a także zmniejszyć uszkodzenia spowodowane słońcem. Takie substancje są wstrzykiwane pod skórę i zawierają kwas hialuronowy, który jest substancją naturalnie występującą w organizmie, są zatem bezpieczne i nie powodują alergii czy skutków ubocznych. Niezależnie od tego, czy chcesz zredukować zmarszczki lub blizny, powiększyć kości policzkowe czy wypełnić usta, możesz oczekiwać, że efekty zabiegu będą wyglądać bardzo naturalnie.

Dopóki są stosowane przez wykwalifikowanego lekarza, nowoczesna i bezpieczna metoda wypełniania zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego jest najlepszym nieinwazyjnym zabiegiem do odmładzania twarzy. Ich podanie zajmuje tylko kilkanaście minut, a rezultaty są naturalnie wyglądające, można je zobaczyć natychmiast i nie ma potrzeby rekonwalescencji. Wypełniacze do zmarszczek są stosowane w technikach odmładzania od lat 80. XX wieku, ale techniki i użyte materiały znacznie się rozwinęły w ostatnich latach. Zastrzyki z kwasu hialuronowego zapewniają amortyzację pod skórą, aby twarz wyglądała młodziej i była bardziej jędrna, a także wypełnia głębokie bruzdy na twarzy, aby je zredukować.

W gabinecie na stronie internetowej http://klinika-urody.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/redukcja-zmarszczek/wypelnianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym możesz umówić się na konsultację i zabieg wypełniający zmarszczki za pomocą zastrzyków z kwasem hialuronowym. Ten bezpieczny i nieinwazyjny zabieg sprawi, że twoje skóra będzie gładka, jędrna, odmłodzona i pozbawiona zmarszczek.