• śr.. maj 29th, 2024

Jaka butelka filtrująca? Poznaj odpowiedź!

ByRedaktor

wrz 21, 2021

Chcesz zadbać o odpowiednie nawodnienie, wiesz już jak to zrobić, ale wciąż zadajesz sobie pytanie jaka butelka filtrująca? Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę i sięgnij po model dla siebie!

Butelka filtrująca – co warto wiedzieć

Smaczna woda na wyciągnięcie ręki, ale nie tylko! Co kryje w sobie to niezwykłe rozwiązanie? Butelka wielokrotnego użytku jest poręczna, lekka i trwała dzięki temu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie.

Niezwykle istotnym aspektem jest tworzywo, z którego została wykonana butelka z filtrem, w sieci znajdziesz ich sporo, ale zawsze sięgaj po sprawdzone rozwiązania. Butelka filtrująca od polskiej firmy Dafi nie tylko gwarantuje ci skuteczność, ale i bezpieczeństwo (jest całkowicie pozbawiona szkodliwego Bisfenolu A). Ponadto jej działanie zostało potwierdzone wieloma systematycznymi badaniami i testami (potwierdzające certyfikaty). Butelka wielokrotnego użytku wyposażona jest w filtr węglowy (naturalny, węgiel aktywny powstały z łupin orzecha kokosowego), który nie tylko skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach i smak chloru z wody kranowej, ale również pozostawia niezmienioną ilość minerałów w niej występujących. Dzięki temu wiesz, że filtrowana woda kranowa jest smaczna oraz pełna pierwiastków (głównie wapń i magnez). Jednak butelka filtrująca to nie tylko skuteczność, ale również wygoda. Jaka? Butelka filtrująca dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu może się stać modnym gadżetem, który wyrobi w tobie nawyk regularnego nawadniania organizmu.

Jaka butelka filtrująca – poznaj pojemności

Butelka filtrująca dostępna jest w 3 pojemnościach, sięgnij po rozmiar odpowiadający twojemu stylowi życia i każdego dnia odkrywaj nowe możliwości:
– najmniejsza 0,3 l (pojemności idealnie nadaje się dla najmłodszych, doskonale sprawdzi się w szkole lub podczas krótkiego spaceru)
– średnia 0,5 l (najpopularniejsza pojemność, która sprawdzi się dosłownie wszędzie. Możesz wziąć ją ze sobą do pracy, na spacer, korzystać z niej przy komputerze)
– największa 0,7 l (pojemność dla tych, którzy lubią mieć więcej. Doskonale sprawdzi się podczas treningu czy na wakacjach)

Butelka wielokrotnego użytku – odkryj korzyści

– zapewnisz sobie komfort i wygodę

– będziesz EKO
– zadbasz o siebie, najbliższych i środowisko
– smaczną wodę będziesz miał na wyciągnięcie ręki
– zaoszczędzisz czas i pieniądze
– jeden filtr jest w stanie oczyścić aż 150 l wody miesięcznie

Gdzie używać butelki filtrującej?:

– podczas treningu
– na wakacjach
– podczas spaceru

– w pracy
– w szkole
– na uczelni
– podczas aktywności
– w domu

Chcesz więcej? Wpisz w wyszukiwarce hasło, jaka butelka filtrująca lub wejdź bezpośrednio na stronę sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html i poznaj odpowiedź. Pamiętaj, że twoje wybory mają znaczenie nie tylko dla ciebie, ale i dla planety!