• śr.. maj 29th, 2024

Egen Onda płytki, które rozjaśnią wnętrze

ByRedaktor

gru 17, 2022

Płytki ceramiczne w kolorze białym są najczęściej wybierane do aranżacji naszych łazienek, kuchni czy też wielu innych pomieszczeń, gdzie chcemy zastosować ceramikę, przykładowo ze względu na wilgoć.

Płytki dobierzemy w różnych rozmiarach, mogą być to płytki prostokątne, kwadratowe, wiele firm oferuje także płytki oktagonalne. Kolor biały jest bardzo uniwersalny, możemy połączyć go z innymi modelami płytek, mieszać kolory, aby uzyskać bardzo ciekawy efekt aranżacyjny.

Egen Onda płytki, które rozjaśnią wnętrze

Tradycyjne oraz trójwymiarowe płytki Egen Onda

Bardzo ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie na podłodze płytek drewnopodobnych w połączeniu z białymi płytkami ściennymi. Dzięki temu uzyskamy kontrast, możemy wybrać także płytki kamieniopodobne w różnych kolorach, od białych, szarych i kremowych płytek po czarne czy też w kolorze niebieskim lub czerwonym. Płytki mogą posiadać różne powierzchnie, błyszczącą czy matową, mogą być to płytki trójwymiarowe. Dobierzemy zatem kafelki, które będą najbardziej nam odpowiadały, stworzą wnętrze łazienki, na którym najbardziej nam zależy. Ciekawą ofertę posiada firma Egen, możemy wybrać model Onda Glossy White, jest to płytka w formacie 29 x 89 cm z powierzchnią błyszczącą. Jest to płytka rektyfikowana, która posiada idealnie przycięte boki, dzięki czemu tworzy bardzo udane kompozycje.

Natomiast Onda Glossy Wavy White to płytka wypukła, która posiada wzór przypominający morskie fale. Jest to bardzo wyjątkowa kompozycja, która może ożywić naszą łazienkę, sprawić, iż dodamy więcej przestrzeni, nasze pomieszczenia będą optycznie powiększone. Jest to płytka błyszcząca, dzięki czemu nie zbiera się na niej kurz, jest łatwa w czyszczeniu, Jest to oferta dla osób, które poszukują czegoś wyjątkowego, płytki trójwymiarowe mogą stworzyć bardzo ciekawe połączenie z oświetleniem w naszej łazience.

Płytki Egen Onda są bardzo dobrym rozwiązaniem do kuchni, łazienki, czy też innych pomieszczeń, gdzie chcemy stworzyć jasne aranżacje. Możemy nabyć je w sklepie internetowym na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/ONDA/7561, płytka posiada rozmiar 29 x 82 cm, w paczce znajdują się 4 sztuki o wadze 16,48 kg. Charakteryzuje je wysoka jakość, są to płytki rektyfikowane, dzięki czemu powierzchnie będą wyglądały niezwykle efektownie. Jest to płytka, która doskonale sprawdzi się w stylowych i eleganckich wnętrzach.