• śr.. maj 29th, 2024

Odpowiednie stylizacje dla pań o bardziej obfitych kształtach

ByRedaktor

sie 20, 2021

Wiele pań o bardziej obfitych kształtach zastanawia się jak dobrać garderobę aby przykryć nieco nadmiar kilogramów a z drugiej strony czuć się dobrze.

Obecnie dostępnych jest bardzo wiele różnych stylizacji które pozwolą na dobranie odpowiedniej kreacji na co dzień, do pracy, czy też na bardziej luźne okazję. Warto zwrócić uwagę iż panie noszące ubrania plus size z pewnością powinny unikać pewnych wzorów, w tym przypadku ważna także będzie kolorystyka która nie powinna uwydatniać niektórych części ciała.

Odpowiednie stylizacje dla pań o bardziej obfitych kształtach

Jak dobrać ubrania plus size?

Z pewnością warto zadbać o odpowiednie proporcje, musimy skupić się także na właściwym fasonie. Naturalnie warto wybierać materiały wysokiej jakości, które nie będą posiadały niepotrzebnych dodatkowych wzorów które mogłyby sprawiać iż kobieta mogłaby wyglądać nieco szerzej, z pewnością będzie zależało nam na tym aby wyszczuplić sylwetkę. Dlatego w tym przypadku świetnie sprawdzą się pionowe paski, można także zastosować bluzki i sukienki w groszki. Naturalnie warto unikać wzorów poziomych, pasków, które mogłyby optycznie poszerzać naszą sylwetkę.

Oczywiście latem chcemy nosić sukienki, jednak w tym przypadku warto zwrócić uwagę iż nie każdy wzór czy też materiał będzie odpowiedni dla pani z lekkim nadmiarem kilogramów. Sylwetka będzie wyglądała dobrze jeżeli trafimy w odpowiedni fason, z pewnością w tym przypadku może być to sukienka prosta także z krótkimi rękawami może być ona oczywiście delikatnie taliowana, jednak musimy pamiętać aby nie była zbyt obcisła. W tym przypadku powinniśmy unikać kolorów zbyt jasnych, bardzo dobrze sprawdzi się tutaj sukienka czarna lub też granatowa. Oczywiście warto zwrócić uwagę iż każda z pań będzie posiadała nieco inną figurę, możemy posiadać bardziej wciętą talię czy też bardziej uwydatnione biodra, zasadniczo kobiety posiadają budowę gruszki, jabłka czy klepsydry. Z pewnością warto zwracać szczególną uwagę aby sukienki pasowały do danej figury. Oczywiście nie mogą być to sukienki zbyt krótkie, które będą odsłoniły zbyt dużą część ud, część pani wybierze oczywiście sukienki za kolana.

Wiele interesujących porad dla pań noszących rozmiar plus size znajdziemy na stronie https://alemodelki.pl/sukienki-dla-kobiet-plus-size/, możemy zobaczyć bardzo ciekawe zestawienia oraz przeczytać w jaki sposób dobierać garderobę aby świetnie wyglądać.