• sob.. cze 15th, 2024

Czy acai odchudzają?

ByRedaktor

sie 20, 2020

Owoce acai, z wyglądu nieokazałe, przypominające borówkę amerykańską są perfekcyjnym składnikiem ułatwiającym redukcje masy. Wzmagają metabolizm, dodają mocy.

Dzięki regulacji trawienia bardziej tracimy zbędne kilogramy, bez użycia dodatkowej siły. Oprócz tego w swoim składzie zawierają mnóstwo składników mineralnych, witamin, które w prosty sposób można dzięki nim zasilić, ale i dzięki przeciwutleniaczom zabezpieczyć własny organizm przed infekcjami także na poważne choroby, także raka.
Bez wątpienia do Polski nie przesyłane są jagody w oryginalnej postaci. Pierwotnie rosną tylko na płodnych glebach Amazonii. Stąd też można je dostać w formie soku, suszonych jagód, proszku, a prawie zawsze w formie tabletek.
Dawkowanie

Jagody proponuje się spożywać od jednej do dwóch tabletek albo dwóch łyżeczek proszku acai. Jest to uzależnione od naszych oczekiwań i preferencji.

Czy acai posiadają wady?

Potwierdzone są negatywne czynniki jedynie u stosujących je uczulonych na jagody jednakowo, w sytuacji przedawkowania problemy jelitowo – żołądkowe u pozostałych uzytkowników. Prawidłowe stosowanie jagód acai posiada same zalety. Dotyczą one nie tylko profilaktyki zdrowotnej, podpory terapii wielu chorób, ale również wpływ na wygląd i jakość skóry, włosów i paznokci no i łatwiejszą utratę wagi. Oczywiście tylko jagody nie uczynią cudów – konieczne jest dołączenie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, w tym jedzenia. Dzięki owocom acai prościej można zapanować nad apetytem, co będzie miało znaczenie na efekt końcowy suplementacji i ćwiczeń.