• sob.. cze 15th, 2024

Wodostacja – innowacyjny dystrybutor wody filtrowanej w Twojej firmie!

ByRedaktor

kwi 28, 2023

Wodostacja to innowacyjne rozwiązanie m.in. dla firm – nie tylko takich jak siłownia czy obiekty sportowe – oraz miejsc publicznych np. szkół, urzędów i przychodni. To dystrybutor filtrowanej wody wodociągowej z rozróżnieniem na wodę zimną, o temperaturze pokojowej i gorącą, który daje mnóstwo możliwości!

Filtrowanie wody stało się na tyle popularne, że filtry do wody znajdziemy w wielu gospodarstwach domowych. Także pracodawcy coraz częściej korzystają z tego rozwiązania stosując filtry do wody zamiast baniaków z wodą. Galony z wodą mają bowiem sporo wad. Przede wszystkim po otwarciu baniaka należy go opróżnić w ciągu 72 godzin. Po pewnym czasie w plastikowej butelce mogą bowiem namnażać się bakterie i woda może przybierać zielony odcień. Dostawy wody do biura mogą być też uciążliwe. Za każdym razem trzeba umówić konkretny dzień i godzinę dostawy, a przede wszystkim pilnować, by woda się nie skończyła. Tych wszystkich niedogodności nie ma w przypadku Wodostacji!

Wodostacja – co to takiego? Postaw na filtrowanie wody w biurze!

Wodostacja ma kompaktowe wymiary i można ją z łatwością podłączyć do instalacji wodnej. Dystrybutor wody filtrowanej ma formę wolnostojącą lub nablatową. Urządzenie pobiera i filtruje wodę bezpośrednio z wodociągów. Dzięki estetycznemu, nowoczesnemu i stonowanemu wyglądowi łatwo wkomponowuje się w każde wnętrze.

Urządzenie ma trzy programy ogrzewania wody, w tym gorącą, co sprawia, że jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Korzystanie z Wodostacji jest proste i bezpieczne, a zamontowane diody LED pozwalają kontrolować stan pracy urządzenia. Dystrybutor cechuje się również wysoką higieną pozyskiwania wody. Korzystając z Wodostacji użytkownik nie dotyka miejsc wypływu wody, tacy ociekowej ani systemu zaworów.

Wkłady filtrujące, które są częścią Wodostacji, dają gwarancję smacznej, pozbawionej niepożądanych substancji wody. Redukują nieprzyjemny smak i zapach chloru, a także usuwają zanieczyszczenia mechaniczne. Dzięki temu, że dystrybutor podłączony jest do wodociągu zapewniony jest stały dostęp do filtrowanej wody – i to bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Nie płacimy również za transport baniaków.

Wodostacja, czyli ekologia i wygoda od pierwszego dnia!

Dystrybutor wody filtrowanej idealnie wpisuje się w ramy ekologicznych rozwiązań. Urządzenie jest energooszczędne i przyczynia się do ograniczenia zużycia jednorazowych butelek plastikowych oraz emisji dwutlenku węgla podczas ich transportu. Wodostację można wynająć na 24 lub 36 miesięcy. Zamawiając urządzenie dostajemy darmową dostawę i montaż, a w ramach abonamentu mamy zapewnioną dodatkowo obsługę i serwis, w tym wymianę filtrów oraz sanityzację. Postaw na wygodę i ekologię już dziś. Zamów Wodostację na https://dafi.pl/dafi/produkty/wodostacja/.