• sob.. lut 24th, 2024

Wylecz swoją astmę, korzystając z tych wspaniałych wskazówek

ByRedaktor

cze 29, 2019

Jeśli masz problemy z astmą, wiesz, że może to utrudnić udział w niektórych czynnościach i może mieć duży wpływ na Twoją zdolność do prowadzenia życia tak, jak chcesz.

Jest jednak nadzieja! Czytaj dalej, aby znaleźć wiele fantastycznych wskazówek i wskazówek, jak radzić sobie z astmą.Uncja prewencji to duży krok w walce z astmą. Astma jest mechanizmem obronnym w twoim ciele, upewnij się, że twoje ciało nie uruchamia tego procesu, aby uniknąć ostrych ataków astmy. Lekarz może pomóc w ustaleniu, które leki podtrzymujące będą najlepsze dla Twojego typu astmy.Unikaj życia z palaczami. Poproś partnera, aby zrezygnował, jeśli masz astmę. Jeśli koniecznie musisz mieszkać z palaczami, spróbuj nakłonić ich do palenia poza domem. W najgorszym przypadku kup świece dymne i przewietrz dom tak bardzo, jak to możliwe, aby w powietrzu nie pozostały żadne szkodliwe chemikalia.Współistniejące problemy zdrowotne mogą przyczynić się do wystąpienia objawów astmy. Wiele osób z alergiami stwierdza, że ​​ich objawy astmy pogarszają się w związku z wyzwalaczami alergii. Jeśli będziesz kontrolować swoje współistniejące problemy zdrowotne, będziesz mniej narażony na ostry atak astmy. Zapytaj swojego lekarza, czy inne diagnozy mogą przyczynić się do walki z astmą.Jeśli masz astmę, możesz chcieć unikać zwierząt domowych, zwłaszcza tych o dłuższej sierści. Dla wielu osób sierść i sierść zwierząt domowych są jednymi z głównych wyzwalaczy ataków astmy. Biznesy Online - Szereg ciekawych publikacji związanych z biznesem również w sieci.

Jeśli naprawdę chcesz mieć zwierzaka, spróbuj zdobyć takiego z krótkim futerkiem lub zwierzę wodne, takie jak ryba.Świetną wskazówką, która może pomóc w radzeniu sobie z astmą, jest rozpoczęcie stosowania suplementów diety.

Suplementy takie jak witamina C, D i B są wspaniałe w zapobieganiu astmie. Jeśli nie otrzymujesz wystarczającej ilości witamin z pożywienia, zdecydowanie powinieneś rozważyć zakup niektórych z tych suplementów witaminowych.Jeśli masz astmę, przykryj wszystkie materace i poduszki plastikowymi pokrowcami. Zapobiegnie to przedostawaniu się kurzu, który może znajdować się na tkaninach, do płuc. Należy również prać całą pościel w gorącej wodzie przynajmniej raz w tygodniu. Tak, to dużo pracy, ale jeśli poświęcisz na to czas, będziesz czerpać z tego korzyści.Jeśli lubisz korzystać z waporyzatora lub nawilżacza, przed każdym użyciem upewnij się, że jest czysty. Tego typu maszyny mogą gromadzić dużo kurzu i wapnia, których nie chcesz dostawać do powietrza, którym oddychasz. Musisz oddychać jak najczystszym powietrzem przez cały czas.W przypadku astmy należy ograniczyć kontakt ze zwierzętami. Wiele osób cierpiących na astmę ma również alergię na zwierzęta domowe. Nawet jeśli nie masz alergii na zwierzęta, zwierzęta mogą przenosić w swoim futrze substancje wyzwalające, takie jak brud. Substancje te mogą spowodować atak bez uczulenia na zwierzęta.Inhibitor leukotrienów może być doskonałym sposobem radzenia sobie z astmą. Istnieją nowoczesne leki, które bardzo skutecznie blokują leukotrieny. Hamowanie tej substancji chemicznej może prowadzić do zmniejszenia objawów astmy. Recepta pomoże zmniejszyć ilość leukotrienu w domu, a tym samym liczbę ataków astmy, które masz.Teraz, gdy masz już kilka praktycznych porad dotyczących leczenia i radzenia sobie z astmą, jesteś gotowy do prowadzenia szczęśliwszego, bardziej produktywnego życia. Tak, utrzymanie astmy pod kontrolą będzie wymagało pewnego wysiłku, ale jeśli uda ci się zebrać silną wolę, by zastosować się do rad zawartych w tym artykule, wkrótce będziesz w stanie robić rzeczy, które chcesz robić, nie pozwalając, by astma cię powstrzymywała !