• wt.. lip 16th, 2024

Zainwestuj w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy

ByRedaktor

maj 1, 2021

Produkty do pielęgnacji skóry klasy medycznej muszą mieć badania kliniczne, aby potwierdzić wszelkie twierdzenia dotyczące ich efektów działania.

Z drugiej strony, produkty do pielęgnacji skóry dostępne w powszechnej sprzedaży nie muszą mieć badań klinicznych ani badań potwierdzających twierdzenia producentów, dlatego efekty ich działania mogą być nieznaczne, lub nie zadziałają w ogóle.

Zainwestuj w profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Dobry krem nawilżający do cery trądzikowej poprawi stan skóry

Produkty do pielęgnacji skóry klasy medycznej wnikają w głąb skóry właściwej, aby wywierać swoje dobroczynne działanie na cerę. Standardowe kosmetyki działają tylko na najbardziej zewnętrzną warstwę skóry, zwaną naskórkiem. Osadzają się na powierzchni i ledwo wnikają w głębsze warstwy, tego ich działanie jest prawie żadne. Profesjonalne produkty do pielęgnacji skóry, jak krem nawilżający do cery trądzikowej są formułowane tak, aby były dostarczane głęboko do skóry właściwej. To tutaj znajduje się rusztowanie kolagenowe i komórki produkujące kolagen. Aby dokonać jakichkolwiek prawdziwych zmian na skórze, należy wpłynąć na głęboki stan skóry właściwej.

Większość linii profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry pochodzi od firm, o których nigdy nie słyszałeś, chociaż wiele znanych firm ma również serie kosmetyków do stosowania w gabinetach kosmetycznych i w warunkach domowych po zabiegach medycyny estetycznej. Ogólnie rzecz biorąc, firmy te nie wydają pieniędzy na kampanie reklamowe, zamiast tego decydują się wydać te pieniądze na badania i rozwój wysokiej jakości produktów. Dlatego produkty profesjonalne nie zawsze są droższe niż ich odpowiedniki dostępne w powszechnej sprzedaży. Dodatkowo ponieważ stężenia substancji czynnej w kremie nawilżającym do cery trądzikowej są wyższe i przenikają one do skóry właściwej, generalnie będziesz potrzebować mniej produktu, aby osiągnąć świetne rezultaty.

Możesz kupić odpowiedni krem nawilżający do cery trądzikowej, który doskonale uzupełni codzienną pielęgnację skóry. Warto również używać odpowiednich preparatów po zabiegach oczyszczających i złuszczających.