• śr.. maj 29th, 2024

Z sypialni rodziców do własnego pokoju – uniwersalny kącik niemowlaka

ByRedaktor

gru 27, 2021

Stworzenie uroczego i wygodnego miejsca dla dziecka w sypialni rodziców to świetny pomysł na pierwszy okres życia maluszka.

Kilkumiesięczne niemowlę jest jeszcze za małe na własny pokój, a bliskość rodziców warunkuje jego zdrowy, harmonijny rozwój. Jak zaaranżować piękny, ale i praktyczny kącik dla noworodka którego wyposażenie posłuży dłużej niż kilka miesięcy? Rosnące z dzieckiem łóżeczko dostawne, komoda z przewijakiem i wygodny fotel do karmienia mogą powędrować z malcem do jego całkiem samodzielnego pokoju. 

Ubranka, akcesoria i mebelki niemowlęce są tak urocze, że nietrudno o zawrót głowy. Kupowanie pod wpływem impulsu nie sprzyja jednak dobrym decyzjom. Jeśli zależy Wam na tym, by w kąciku maluszka znalazły się przedmioty, które będą towarzyszyć mu przez kilka lat, postawcie na przemyślane rozwiązania.

Łóżeczko dostawne Shnuggle, które… rośnie! 

Łóżeczko dostawne cieszy się ogromnym powodzeniem wśród młodych rodziców. To sprytny mebelek, który pozwala spać w pewnym sensie z dzieckiem, ale jednak we własnej, autonomicznej przestrzeni. Jedyna wada, jaką ma łóżeczko dostawne, to krótki termin używalności. Jeśli jednak w Waszej sypialni stanie łóżeczko dostawne Shnuggle, będziecie cieszyć się tym wielofunkcyjnym rozwiązaniem aż do drugich urodzin.

Łóżeczko dostawne Shnuggle to jedyne takie rozwiązanie, które rośnie z dzieckiem od urodzenia przez dwa lata. Dzięki zestawowi do powiększenia łóżeczka, malutki mebelek przymocowany do ramy Waszego łóżka, przekształcicie w wersję junior, która wyprowadzi się kiedyś z dzieckiem do jego pokoju. Łóżeczko dostawne Shnuggle jest zatem rozwiązaniem nie tylko praktycznym, ale i wspierającym dziecko w samodzielności. Dobrze znana, oswojona przestrzeń łóżeczka, ułatwia dzieciom wyprowadzkę z sypialni rodziców.

Na pieluszki, ubranka, zabawki, notatki – komoda na zawsze

Kolejny praktyczny patent to komoda z przewijakiem. Wyposażone w specjalne nakładki do przewijania drewniane komody są super wygodnym miejscem do wykonywania codziennych czynności pielęgnacyjnych – duży blat dla maluszka i pieluszki oraz akcesoria pod ręką, w szufladach, sprawdzają się w każdym domu. Kiedy niemowlak dorasta, nakładkę do przewijania po prostu demontujecie, a prosta komoda o neutralnym designie jest świetnym miejscem na ubranka lub zabawki w pokoju malucha. 

Fotel – nie tylko do karmienia

Łóżeczko dostawne Shnuggle i komoda w nakładką do przewijania to właściwie niezbędne minimum w praktycznie urządzonym kąciku malucha w sypialni rodziców. Jeśli jednak macie dość miejsca na wstawienie wygodnego fotela do karmienia – takiego na płozach lub innego, który pokochacie, warto w niego zainwestować. Taki fotel sprawdza się nie tylko przy niemowlaku. W pokoju przedszkolaka wciąż potrzebne jest wygodne miejsce dla mamy i taty – do wieczornego czytania, opowiadania bajek, robienia „bazy” i wielu, wielu innych wspólnych aktywności. 

Zaaranżujcie więc kącik maluszka tak, by meble, które w nim staną, mogły towarzyszyć Wam w kolejnych miesiącach i latach. Rosnące łóżeczko dostawne, wygodna komoda i fotel to naprawdę wielofunkcyjne rozwiązania – wystarczy dobrze wszystko przemyśleć.