• pt.. wrz 29th, 2023

e-Lifestyle.pl

Poruszamy tematy związane z medycyną i zdrowiem

Proste strategie dla iPada, aby uzyskać więcej korzyści

ByRedaktor

cze 25, 2020

Możesz mieć iPada, ale możesz nie wiedzieć dokładnie, jak z niego korzystać.

Powinieneś poświęcić trochę czasu na poznanie swojego iPada, aby zrozumieć wszystkie rzeczy, które może zrobić. Codzienne korzystanie z iPada staje się drugą naturą, gdy skorzystasz ze świetnych sugestii zawartych w poniższym artykule.Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś tabletu, możesz być przytłoczony. iPad jest niesamowicie przyjazny dla użytkownika i prawie niemożliwy do zepsucia. Po prostu zacznij się nim bawić i zobacz, ile możesz wymyślić sam. Nawet najbardziej nieudolny komputer powinien poradzić sobie z iPadem.Możesz łatwo zobaczyć zrobione wideo lub zdjęcie bez klikania rolki aparatu. Przesuń jednym palcem w prawo, a zostanie wyświetlone Twoje zdjęcie lub film. W przypadku wcześniejszych zdjęć po prostu przesuń palcem w lewo.Twój iPad będzie teraz obsługiwał połączenie VPN. Wystarczy go najpierw skonfigurować. Zacznij od przejścia do menu Ustawienia. Zajrzyj do sekcji Ogólne, aby znaleźć sieć. Wybierz VPN i przełącz ten suwak na Wł. Następnie możesz dodać konfigurację VPN, używając danych konta i serwera.Ustaw hasło, aby zachować prywatność informacji. Korzystając z tego ustawienia, wszystkie Twoje informacje zostaną usunięte po 10 nieudanych próbach podania hasła.Często twórz kopie zapasowe iPada. Twój iPad wkrótce stanie się ważnym elementem Twojego codziennego życia, zawierającym rozrywkę, notatki, a nawet ważne dokumenty. Przyzwyczajaj się do tworzenia kopii zapasowej iPada każdej nocy, aby nie było szansy, że te dokumenty zostaną utracone na zawsze. Pamiętaj, że Twój iPad to wciąż technologia; może się złamać lub cegnąć bez większego ostrzeżenia.Nie wybieraj automatycznie najnowszej wersji. Proste strategie dla iPada, aby uzyskać więcej korzyści

Może się okazać, że pożądane funkcje znajdują się w starszych wersjach, a okaże się, że starsze wersje są znacznie tańsze.

Porównaj i dowiedz się, która wersja iPada najbardziej Ci odpowiada, a możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy.Połączenia wideo to doskonała funkcja iPada. Czy wiesz, że możesz przenieść obraz w obrazie w lepsze miejsce? Najpierw rozpocznij rozmowę wideo na iPadzie. Następnie wystarczy dotknąć okna i przeciągnąć je po ekranie palcem. Pomoże to uzyskać lepszy obraz tematu.Czy właśnie popełniłeś literówkę? Dotknij i przytrzymaj błędnie napisane słowo, wybierz opcję Wybierz, a uzyskasz dostęp do funkcji zamiany. Stuknij w zamień i pojawi się lista sugestii. Wybierz odpowiednią pisownię, a słowo zostanie zastąpione. Jeśli właściwy wybór nie pojawi się, będziesz musiał użyć Backspace i ponownie wpisać słowo.Użyj ukrytego apostrofu na pierwszym ekranie wirtualnej klawiatury zamiast przechodzić do drugiego ekranu. Po prostu przytrzymaj klawisz wykrzyknika. Następnie pojawia się opcja ukrytego apostrofu. Przesuń palcem w górę, aby go wybrać. Ten skrót przydaje się do pisania e-maili i innych wiadomości.Użyj iPada do słuchania iTunes. Jeśli masz utwory na koncie w iTunes, istnieje prosty sposób na uzyskanie do nich dostępu na iPadzie. W iTunes i iPadzie po prostu włącz opcję „Udostępnianie domu”. Po włączeniu tej opcji Twoja biblioteka iTunes pojawi się w sekcji Udostępnione aplikacji muzycznej na iPadzie. Teraz możesz słuchać treści swojego serca.Informacje zebrane z tego artykułu powinny pomóc ci lepiej zrozumieć, jak korzystać z iPada. Jest to wspaniałe urządzenie, jest dość potężne i może być używane do wielu rzeczy. Skorzystaj ze wskazówek, które właśnie przeczytałeś podczas korzystania z iPada.