• wt.. lip 16th, 2024

Wakacyjna sylwetka last minute? Wypróbuj możliwości technologii ONDA!

ByRedaktor

lip 2, 2021

Lato coraz bliżej. W głowie pojawia się widmo wymarzonego wyjazdu i… idealnej figury. Przeglądasz różne artykuły, czytasz porady i dowiadujesz się, że kluczem do szczupłej sylwetki jest regularny wysiłek fizyczny i odpowiednio dobrana dieta. Na wszystko jednak potrzeba czasu, a Ty przecież potrzebujesz opcji last minute. Gdy zegar tyka, z rozwiązaniem przychodzi medycyna estetyczna i zabieg modelowania sylwetki ONDA. Na czym polega i jakich efektów możesz się spodziewać?

ONDA – najmocniejsza technologia modelowania sylwetki

Zabiegi z wykorzystaniem systemu ONDA mają jeden, najważniejszy cel – przybliżyć Cię do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Jest to innowacyjna technologia zaproponowana przez markę Deka, która pomaga w redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej oraz uporczywego cellulitu, ujędrniając jednocześnie skórę. Wszystko za sprawą mikrofal Coolwaves, których zadaniem jest precyzyjne oddziaływanie na membrany komórek tłuszczowych i doprowadzenie do ich rozbicia. Większość energii, bo aż 80%, przekazywana jest bezpośrednio do tkanki podskórnej, dzięki czemu fale nie powodują naruszenia naskórka i zabezpieczają go przed przegrzaniem.

Platforma zabiegowa ONDA wyposażona została w dwie głowice i pozwala na indywidualny dobór parametrów. Bez względu na to jaki obszar ciała Cię interesuje – brzuch, pośladki, ramiona czy na przykład plecy, działanie na różnych głębokościach tkanek sprawia, że możesz wymodelować całą sylwetkę. Głowica głębokiego działania pomaga zredukować nawet najbardziej oporną tkankę tłuszczową i cellulit, natomiast głowica płytkiego działania, poprzez stymulowanie produkcji kolagenu, ujędrnia i wygładza skórę.

ONDA – jak wyglądają zabiegi?

Zabiegi poprzedza szczegółowy wywiad, który pozwala na wyeliminowanie przeciwskazań do ich wykonania. Niestety, jeśli dotyczy Cię problem cukrzycy, choroby serca, cierpisz na zakrzepicę lub na przykład jesteś w ciąży, ONDA nie będzie dla Ciebie rozwiązaniem. Podczas pierwszej wizyty oceniana jest również grubość tkanki tłuszczowej, co ma na celu dobranie indywidualnych parametrów i zaplanowanie całej serii zabiegów. Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się zazwyczaj 4-6 wizyt, w odstępie 2-4 tygodni. Każdy zabieg rozpoczyna się od rozprowadzenia cienkiej warstwy gliceryny w miejscu, na które będą oddziaływać mikrofale, a następnie przystępuje się do masażu głowicą. Sam proces jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji – po zakończonej wizycie możesz od razu wrócić do swoich codziennych aktywności.

ONDA – zalety zabiegu

Redukcja opornego tłuszczu, eliminacja pomarańczowej skórki oraz ujędrnienie wiotkiej skóry, to nie jedyne zalety zabiegów ONDA. Warto także podkreślić ich bezpieczeństwo, bez względu na to, jaki jest rodzaj Twojej karnacji czy stopień opalenizny. Technologia ONDA to także szybko osiągnięte efekty, którymi możesz się cieszyć przez długi okres. Same zabiegi są krótkie, dzięki czemu oszczędzasz swój czas. Co więcej, wcześniej wspomniana bezbolesność i zastosowany system chłodzenia pozwalają wyeliminować uczucie dyskomfortu.

ONDA – przepis na sylwetkę last minute

Idealna sylwetka to nie tylko efekt wizualny, ale również większa pewność siebie, dlatego warto podjąć odpowiednie kroki w celu jej osiągnięcia. Jeśli obawiasz się, że zabraknie Ci czasu, aby cieszyć się tego lata szczupłą sylwetką, możesz skorzystać z opcji last minute i rozważyć serię zabiegów ONDA. Kilka krótkich wizyt w klinice medycyny estetycznej – tylko tyle dzieli Cię od jędrnego ciała, pozbawionego problematycznej tkanki tłuszczowej.